top of page
Connecting Dots

Detekce úniku  vody

Jsme nejlepší v celé české republice na  detekce úniku vody! Používáme množství modernách technologií včetně starého selského rozumu. Nejčastější lokalizace probíhá pomocí lokalizačního plynu. Tato moderní metoda je velmi efektivní a umožňuje rychle a přesně identifikovat místa úniku vody.

Abstract Futuristic Background

Obhlídka místa

Naše firma provádí pečlivou prohlídku místa, kde se únik vody projevuje. Pomocí moderních technologií a zařízení, jako jsou například kamerové systémy, detektory hluko, poziční lokalizátory,kouřové stroje, gumové vaky pro zátopové a tlakové zkoušky. Díky tímhle technologiím dokážeme rychle identifikovat místo úniku.

2

Tlaková zkouška

Poté, co jsme určili přibližné umístění úniku, provedeme tlakovou zkoušku, která nám umožní zjistit, které potrubí je třeba profouknout a natlakovat detekčním plynem. Tento proces nám pomůže přesně lokalizovat místo úniku na vodovodním vedení nebo i plynovém potrubí či dokonce kanalizačním.

3

Lokalizace , bourací práce a oprava

Poté, co jsme úspěšně identifikovali a lokalizovali místo úniku, provádíme bourací práce, které nám umožní odhalit přesnou příčinu problému. Toto může  zahrnovat opravu poškozeného potrubí nebo jiných součástí vodovodního nebo topení systému. 

4

Dokumentace pro pojišťovnu

Naše firma vystavuje kompletní dokumentaci o prováděných pracích a nákladech, kterou můžete předložit vaší pojišťovně. Tento krok vám pomůže usnadnit jednání s pojišťovnou a získat plnou náhradu škod.

bottom of page