top of page
Connecting Dots

Naší specializací jsou havarijní výjezdy. Náš mladý kolektiv vyhledává nové výzvy a s potěšením a radostí neodmítá sebehorší havárie, kterých se mnozí bojí. Dnes a denně příjmáme na dispečink telefonáty od frustrovaných zákazníku se stížnostmi na komunikaci a nedostupnost ostatních podobných Nonstop služeb.  Jsme ti, co drží noční službu a Nonstop se dovoláte na dispečink.

Jsme havarijní firma specializující se na instalatérské služby s plnohodnotně vybavenými pojízdnými dílnami a jsme jediní, kteří pracují opravdu nonstop. Nabízíme detekci úniku vody, noční výjezdy k havariím, opravy ucpaných kanalizací, prasklých potrubí a řešíme i problémy, které se zdají být nemožné vyřešit. Naše služby zahrnují také kompletní řešení pro havarijní opravy topení, včetně identifikace problému, oprav kotlů, výměny radiátorů, čištění kouřovodů, oprav podlahového topení a dalších služeb. Všechny naše práce jsou prováděny s maximálním ohledem na bezpečnost a spolehlivost.

Jsme k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, abychom Vám mohli poskytnout rychlou a efektivní pomoc při havarijních situacích. Naše služby zahrnují detekci úniku vody, opravu ucpaných kanalizací, prasklých potrubí, výměnu radiátorů, čištění kouřovodů a další služby. Jsme flexibilní a přizpůsobujeme se vašim potřebám, proto neváhejte nás kontaktovat, pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete naše služby. Věříme v kvalitu a spokojenost našich zákazníků.

Naše klíčová slova zahrnují: instalatérské služby, detekce úniku vody, noční výjezdy, havarijní opravy, ucpané kanalizace, prasklé potrubí, oprava topení, výměna radiátorů, čištění kouřovodů, podlahové topení a 24/7 dispozice.

Havarijní výjezd nonstop 24/7 pro Vás

Havarijní výjezd je jednou z našich hlavních specializací v rámci technických služeb, které nabízíme. Díky našemu nonstop provozu jsme vždy připraveni vyrazit na místo, kde došlo k havárii s vodou, kanalizací nebo topením. Naše pojízdné dílny jsou plnohodnotně vybaveny a disponují potřebnými nástroji a zařízeními pro rychlou a efektivní opravu havárií.

2

Naši technici

Naše technici jsou zkušení a školení pro práci s nejrůznějšími situacemi, které mohou nastat v rámci havarijních výjezdů. Můžeme provést detekci úniku vody, řešit ucpané kanalizace, opravit prasklé potrubí, zajistit poruchy topných systémů, a mnoho dalšího. Naše služby jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, protože víme, že havárie si čas nevybírají.

3

V případě havárie

Když nastane havárie, je pro vás důležité mít rychlý přístup k profesionálním a spolehlivým technickým službám. S naším havarijním výjezdem můžete mít klid v duši, že havárie bude rychle a efektivně vyřešena. Kontaktujte nás kdykoli, ať už je to den nebo noc, a my se postaráme o Vaše potřeby.

4

Naše pojízdné dílny

Naše firma Technický nonstop s.r.o. disponuje plnohodnotně vybavenými pojízdnými dílnami, které jsou vybaveny nejmodernějším nářadím a technologiemi, aby bylo možné poskytovat kvalitní technické služby na místě, kde jsou potřeba. Naše pojízdné dílny jsou vybaveny majáky, které nám umožňují být vidět v noci a zajišťují tak bezpečnost našich techniků i dalších účastníků silničního provozu.

Díky našim pojízdným dílnám jsme schopni být kdykoliv a kdekoliv k dispozici. Naše techniky můžete kontaktovat nonstop a v případě potřeby vyrazíme na místo havárie co nejdříve, aby byl problém řešen co nejrychleji a efektivně. Naše technické zázemí a flexibilita nám umožňují zvládat i náročné úkoly, které vyžadují rychlou a profesionální reakci.

bottom of page