top of page
Abstract Futuristic Background

Kamerová kontrola kanalizace

V rámci našich služeb nabízíme kamerovou zkoušku potrubí, což je moderní a efektivní způsob, jak zjistit stav Vašeho potrubí a odhalit případné problémy. Tato technologie umožňuje našim odborníkům detailně prozkoumat potrubí a zjistit příčinu problému.

Jsme firma specializující se na instalatérské služby s plnohodnotně vybavenými pojízdnými dílnami a jsme jediní, kteří pracují opravdu nonstop. Nabízíme detekci úniku vody, noční výjezdy k havariím, opravy ucpaných kanalizací, prasklých potrubí a řešíme i problémy, které se zdají být nemožné vyřešit. Naše služby zahrnují také kompletní řešení pro havarijní opravy topení, včetně identifikace problému, oprav kotlů, výměny radiátorů, čištění kouřovodů, oprav podlahového topení a dalších služeb. Všechny naše práce jsou prováděny s maximálním ohledem na bezpečnost a spolehlivost.

Jsme k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, abychom Vám mohli poskytnout rychlou a efektivní pomoc při havarijních situacích. Naše služby zahrnují detekci úniku vody, opravu ucpaných kanalizací, prasklých potrubí, výměnu radiátorů, čištění kouřovodů a další služby. Jsme flexibilní a přizpůsobujeme se vašim potřebám, proto neváhejte nás kontaktovat, pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete naše služby. Věříme v kvalitu a spokojenost našich zákazníků.

Naše služby zahrnují: instalatérské služby, detekce úniku vody, noční výjezdy, havarijní opravy, ucpané kanalizace, prasklé potrubí, oprava topení, výměna radiátorů, čištění kouřovodů, podlahové topení a 24/7 dispozice.

Kamerová zkouška

Kamerová zkouška potrubí se hodí pro kontrolu potrubí všeho typu, včetně kanalizačních potrubí, vodovodních potrubí, topných systémů a dalších. Díky této službě jsme schopni rychle a přesně identifikovat problémy jako jsou zablokované nebo zanesené potrubí, trhliny, praskliny nebo jiné poškození.

2

Moderní vybavení

Naše moderní kamerové vybavení nám umožňuje vysokokvalitní záznam a následnou analýzu stavu Vašeho potrubí. Pokud bychom v průběhu kamerové zkoušky potrubí narazili na nějaké problémy, nabízíme také jejich okamžitou opravu nebo náhradu poškozených částí.

3

Díky nám a . . 

Díky našim zkušenostem a kvalifikovanému personálu můžete být ujištěni, že kamerová zkouška potrubí bude provedena s nejvyšší precizností a že problém Vašeho potrubí bude řešen co nejrychleji a nejefektivněji. Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo potřebujete naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

4

Lokalizace polohy kamery v potrubí

pomocí detektoru je proces, kdy se určuje umístění kamery v kanalizačním potrubí pomocí speciálního detektoru. Kamery se používají k prohlížení a záznamu stavu potrubí zevnitř, ale je třeba vědět, kde se v potrubí nacházejí, aby bylo možné identifikovat místo, kde se nachází problém nebo poškození.

Detektor pracuje na principu vysílání rádiového signálu do kamery a poté detekce tohoto signálu z venku pomocí speciálního zařízení. Signál se zobrazí na displeji, což umožní určení přesné polohy kamery v potrubí. Tento proces je obzvláště užitečný při hledání závad v potrubí, jako jsou trhliny, praskliny nebo deformace.

Lokalizace polohy kamery v potrubí pomocí detektoru je často používána v průmyslové údržbě, kanalizacích a vodovodních sítích, ale může být také užitečná pro soukromé vlastníky domů, kteří chtějí zjistit polohu své kanalizační nebo vodovodní sítě.

bottom of page