top of page

Čištění odpadu 
Tlakové čištění odpadu a  kanalizace 

Mechanické čištění odpadu je jednou z klíčových služeb, které nabízíme v rámci naší společnosti Technický nonstop s.r.o. Tuto službu poskytujeme jak pro soukromé domy, tak i pro průmyslové podniky, obchodní centra, kancelářské budovy a další komerční objekty.
 

Jsme instalaterská pohotovost

Využíváme moderní a efektivní zařízení, které nám umožňuje provádět čištění odpadu rychle a bezpečně. Naši zkušení pracovníci jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a jsou vybaveni nejmodernější technikou, aby mohli zajistit rychlé a profesionální řešení Vašich potřeb.

Čištění odpadu

Pokud máte ucpaný odpad a nepomáhá vám zvon, nebo zvon nemáte. Neváhejte nás kontaktovat a objednat si náš servis na vyčištění odpadu. Jsme profesionálové v oboru a poradíme si i s tím nejzapeklitějším případem.

2

Lokalizace problému odpadu

Vlastníme nejmodernější technoligie, kromě čištění odpadu provádíme kamerový průzkum kanalizace kdy zjistíme zda se v kanalizaci nenachází problém který by mohl způsobit další ucpání odpadu. Při zjištění problému v odpadu například propadlé kanalizaci dokážeme lokalizovat propadlé místo a zjistit hloubku poškozeného místa díky lokalizátoru.

3

Frézování potrubí

- Mechanické čištění pomocí speciálních fréz na frézování litinového potrubí, plastového potrubí, odstraňování betonu: Tyto speciální frézy se používají pro čištění silnějších a odolnějších zátek, jako jsou například zbytky betonu nebo výraznější zátky v kanalizaci. Tyto frézy se připevní k motorovému nebo tlakovému stroji, a pomocí rotace a tlaku dokážou odstraňovat tvrdší materiály.

4

Kamerová kontrola

- Kamerová kontrola slouží k vyhledání příčin zácpy nebo jiných problémů s potrubím, které nejsou vidět pouhým okem. Moderní kamerové technologie dokáží zobrazit obraz z potrubí a takto zjistit přesnou polohu problému. Tato metoda se využívá k odstranění příčiny problému a k preventivní kontrole stavu potrubí.

5

Tlakové čištění odpadu a kanalizace

- používáme moderní a výkonné vybavení, které umožňuje rychle a účinně odstranit nečistoty, které mohou být příčinou ucpaní. Tento proces zahrnuje vysokotlaké čištění vodou a speciálními chemikáliemi, které jsou šetrné k životnímu prostředí a nezanechávají žádné zbytky.

bottom of page