top of page

Mechanické čištění odpadu 
Tlakové čištění kanalizace

Mechanické čištění odpadu je jednou z klíčových služeb, které nabízíme v rámci naší společnosti Technický nonstop s.r.o. Tuto službu poskytujeme jak pro soukromé domy, tak i pro průmyslové podniky, obchodní centra, kancelářské budovy a další komerční objekty.

Využíváme moderní a efektivní zařízení, které nám umožňuje provádět čištění odpadu rychle a bezpečně. Naši zkušení pracovníci jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a jsou vybaveni nejmodernější technikou, aby mohli zajistit rychlé a profesionální řešení Vašich potřeb.

Čištění pomocí zvonu

 - Tento způsob čištění odpadních potrubí se využívá pro odstranění menších zátek, které vznikají v potrubí zpravidla v důsledku kumulace tuků, kalů, či jiných materiálů. Principem je vytvoření podtlaku pomocí zvonu, kterým se vytváří vlna podtlaku, která pomáhá odstranit zátku.

2

Mechanické čištění

- Tento způsob čištění je vhodný pro silnější a tvrdé zátky. Mechanické čištění se provádí pomocí motorového stroje Rothernberger R 600, který je vybaven rotačními hlavicemi s různými typy nástavců pro čištění. Tyto hlavice se otáčejí a postupně odstraňují zátku.

3

Frézování potrubí

- Mechanické čištění pomocí speciálních fréz na frézování litinového potrubí, plastového potrubí, odstraňování betonu: Tyto speciální frézy se používají pro čištění silnějších a odolnějších zátek, jako jsou například zbytky betonu nebo výraznější zátky v kanalizaci. Tyto frézy se připevní k motorovému nebo tlakovému stroji, a pomocí rotace a tlaku dokážou odstraňovat tvrdší materiály.

4

Kamerová kontrola

- Kamerová kontrola slouží k vyhledání příčin zácpy nebo jiných problémů s potrubím, které nejsou vidět pouhým okem. Moderní kamerové technologie dokáží zobrazit obraz z potrubí a takto zjistit přesnou polohu problému. Tato metoda se využívá k odstranění příčiny problému a k preventivní kontrole stavu potrubí.

5

Tlakové čištění odpadu a kanalizace

- používáme moderní a výkonné vybavení, které umožňuje rychle a účinně odstranit nečistoty, které mohou být příčinou ucpaní. Tento proces zahrnuje vysokotlaké čištění vodou a speciálními chemikáliemi, které jsou šetrné k životnímu prostředí a nezanechávají žádné zbytky.

bottom of page