top of page
Abstract Background

Teplovodní, elektrické podlahové vytápění

Naše firma Technický Nonstop s.r.o. nabízí profesionální instalaci, opravy a údržbu elektrického i teplovodního podlahového vytápění. Naši technici jsou zkušení a vybaveni nejmodernějšími nástroji a technologiemi, aby zajistili nejlepší výkon a spolehlivost Vašeho vytápění. Kontaktujte nás pro konzultaci, nabídku a objednání služeb spojených s elektrickým a teplovodním vytápěním.

Jsme firma specializující se na instalatérské služby s plnohodnotně vybavenými pojízdnými dílnami a jsme jediní, kteří pracují opravdu nonstop. Nabízíme detekci úniku vody, noční výjezdy k havariím, opravy ucpaných kanalizací, prasklých potrubí a řešíme i problémy, které se zdají být nemožné vyřešit. Naše služby zahrnují také kompletní řešení pro havarijní opravy topení, včetně identifikace problému, oprav kotlů, výměny radiátorů, čištění kouřovodů, oprav podlahového topení a dalších služeb. Všechny naše práce jsou prováděny s maximálním ohledem na bezpečnost a spolehlivost.

Jsme k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, abychom Vám mohli poskytnout rychlou a efektivní pomoc při havarijních situacích. Naše služby zahrnují detekci úniku vody, opravu ucpaných kanalizací, prasklých potrubí, výměnu radiátorů, čištění kouřovodů a další služby. Jsme flexibilní a přizpůsobujeme se vašim potřebám, proto neváhejte nás kontaktovat, pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete naše služby. Věříme v kvalitu a spokojenost našich zákazníků.

Naše klíčové sliužby zahrnují: instalatérské služby, detekce úniku vody, noční výjezdy, havarijní opravy, ucpané kanalizace, prasklé potrubí, oprava topení, výměna radiátorů, čištění kouřovodů, podlahové topení a 24/7 dispozice.

Elektrické a teplovodní vytápění

Elektrické a teplovodní vytápění jsou moderní a účinné způsoby vytápění domů, kanceláří a dalších budov. Podlahové vytápění je zvláště oblíbené pro svou pohodlnost a komfort, kdy se teplo rovnoměrně šíří z podlahy do místnosti. Elektrické podlahové vytápění je energeticky efektivní, protože se teplo šíří přímo z podlahy do místnosti bez nutnosti ohřevu vzduchu. Teplovodní vytápění pak využívá vodu, která cirkuluje v trubkách, aby vytápěla místnosti.

2

Teplovodní podlahové vytápění

- Teplovodní podlahové vytápění funguje tak, že teplá voda cirkuluje v hadicích vložených pod podlahou. Tato hadice mohou být umístěny na betonové desce nebo v polystyrenových deskách. Voda se ohřívá v kotli nebo výměníku tepla a poté je pomocí čerpadla čerpána do hadic. Teplo z hadic poté vytápí podlahu a tím i místnost. Tento způsob vytápění je velmi účinný a rovnoměrně rozděluje teplo v celé místnosti. Vynikající výsledky lze dosáhnout kombinací teplovodního podlahového vytápění a solárních panelů.

3

Elektrické podlahové vytápění

- Elektrické podlahové vytápění funguje tak, že ohřívací kabely jsou položeny pod podlahou a jsou napojeny na elektrickou síť. Když je zapnutý termostat, kabely začnou zahřívat podlahu. Elektrické podlahové vytápění je jednoduché a snadné na instalaci a navíc není potřeba žádný kotl, což šetří mnoho místa. Elektrické podlahové vytápění je také velmi účinné, ale vyšší náklady na energii by mohly být překážkou. Nicméně, pokud se používá jako doplněk ke standardnímu systému vytápění, může pomoci snížit náklady na energii.

4

Oba typy

Oba typy podlahového vytápění jsou velmi účinné a poskytují rovnoměrné vytápění místností. Záleží na individuálních preferencích, potřebách a možnostech, který typ vytápění je pro danou místnost nejvhodnější.

bottom of page