top of page
Abstract Background

Tlakové čištění odpadu
Tlakové čištění kanalizace

Jednou z našich klíčových služeb je také tlakové čištění kanalizace a odpadu. Tato služba je určena pro odstranění zanesených a ucpaných odpadních trubek, kanalizací a odpadních jímek.
Čistíme domovní přípojky

Tlakové čištění odpadu 

Tlakové čištění kanalizace - máme sací a tlakově cistící auta, od malých až po ty velká co zvládnou městskou kanalizaci  od dn 50 - 1500. Pišníme se tlakovým cistěním v rozmzí do 300 barů. 

2

Jsme schopni si poradit s čímkoliv co nás čeká

- díky této službě jsme schopni odstranit různé druhy nečistot, jako jsou například mastnoty, písek, hlína, kamení a jiné zbytky, které se mohou vyskytovat v kanalizaci a odpadu. Tímto způsobem minimalizujeme riziko ucpaní a následného znečištění prostředí.

3

Nonstop servis

- naše služby jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a jsme připraveni kdykoli pomoci s Vašimi problémy týkajícími se kanalizace a odpadu. Kontaktujte nás, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné řešení Vašich potíží.

4

Speciální tlakové nástavce

- náše vybavení je nejmodernější co se dá sehnat, rotační tlakové nástavce co jsou schopny  se díky vysokotlakému čistícímu stroji  prokousat skrz 2 cm desku. Tuk, usazeniny, kořeny, píšek  nemají šanci.

Nás stroj je schopen operovat při maximalním tlaku 300 barů.

bottom of page