top of page
Abstract Futuristic Background

Topení a topné systémy

V rámci naší společnosti Technický nonstop s.r.o. nabízíme širokou škálu služeb v oblasti topení a topných systémů pro soukromé i komerční klienty. Jsme tady, abychom Vám pomohli s údržbou a opravami topných systémů, instalací nových topných systémů, ať už se jedná o tradiční topení na plyn, olej nebo elektřinu, nebo moderní a ekologické solární nebo tepelná čerpadla.

Tepelná čerpadla

- topný systém, který využívá energii z okolního prostředí (vzduch, země, voda) k ohřevu vody pro topení a teplou vodu. Tyto systémy jsou energeticky úsporné, ale mohou být dražší než tradiční topné systémy.

2

Podlahové vytápění

- topný systém, který je instalován pod podlahou. Tento systém využívá vodního nebo elektrického topení, které ohřívá podlahovou konstrukci a teplo se pak rovnoměrně šíří po místnosti. Podlahové vytápění je energeticky úsporné a umožňuje dokonalou regulaci teploty v místnosti.

3

Teplovodní topení

 - topný systém, který využívá teplovod k distribuci tepla do jednotlivých místností. Tento systém může být kombinován s radiátory nebo podlahovým vytápěním.

4

Elektrické topení

- topný systém, který využívá elektrické energie k ohřevu vzduchu v místnosti. Tyto systémy jsou snadno instalovatelné a umožňují rychlou regulaci teploty, ale mohou být energeticky náročné.

bottom of page